Skrzynia ogrodowa – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Gdzie przechowujesz poduchy ogrodowe, lampy uliczne i inne akcesoria ogrodowe, kiedy ich nie używasz? Skrzynie i pojemniki ogrodowe są świetne do przechowywania rzeczy, ale jak wybrać te właściwe? Na początku należy zadać sobie kilka pytań:

  • Co będziesz w niej przechowywać i jakiej wielkości szuflady potrzebujesz?
  • Czy zamierzasz przenosić skrzynkę?
  • Gdzie można umieścić skrzynię ogrodową?
  • Gdzie ją przechowasz w zimie?

Skrzynia do przechowywania

Jeśli dysponujesz ograniczoną przestrzenią na balkonie lub posesji, polecamy wybór mebli wielofunkcyjnych. Niektóre ogrodowe skrzynie magazynowe są zaprojektowane tak, aby utrzymać ciężar jednej lub więcej osób, więc mogą pełnić dwie funkcje naraz.

Na przykład skrzynia ogrodowa, może wyglądać jak zwykła drewniana ławka, ale tak nie jest! Ta skrzynia ogrodowa wyposażona jest w najwyższej jakości poduszkę dekoracyjną z wytrzymałym, tkanym poszyciem poliestrowym. Jest właściwym wyborem, jeśli kochasz drewno i dbasz o naturę.

Przeczytaj również nasz przewodnik po wyborze odpowiedniego parasola ogrodowego.

skrzynia ogrodowa

Duża, pojemna skrzynia ogrodowa

Jeśli chcesz przechowywać poduszki ogrodowe, latarnie i być może jedno lub dwa narzędzia ogrodowe w skrzyni na poduszki, powinieneś poszukać takiej, która pomieści więcej niż 700 litrów. Skrzynia na balkon jest świetną opcją. Posiada mechanizm hydrauliczny, dzięki czemu pokrywa zamyka się gładko i cicho.

Skrzynia na kółkach

Czy często zmieniasz aranżację swojego domu wakacyjnego? Jeśli tak, to skrzynia ogrodowa z uchwytami lub kółkami ułatwi Ci życie. BISNAP to mała i lekka skrzynka do przechowywania, którą można łatwo przemieszczać po podwórku. Wykonany jest z tworzywa sztucznego chronionego przed promieniowaniem UV, jest mrozoodporny i wodoodporny.