Wskaźnik kontrolujący zużycie wody

Wskaźnik kontrolujący na bieżąco żucie w domu nie niezwykle cennym sprzętem w łazience. Dzięki niemu można sporo zaoszczędzić na rachunkach za wodę oraz na opale lub energii elektrycznej. Dlaczego coraz więcej osób decyduje się na jego montaż?

Ekologiczne podejście


Ekolodzy coraz częściej nawołują do oszczędzania wody i energii. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić na ich globalnym zużyciu, ale także ma to odzwierciedlenie w comiesięcznych rachunkach. Co ciekawe, takie niewielkie urządzenie jak ecosavers shower indicator wskaźnik pod prysznic pozwala już w ciągu 1 minuty zaoszczędzić sporą ilość wody (i prądu). Wskaźnik zasilany jest
turbiną wodną, dzięki czemu cały czas na bieżąco pozwala kontrolować jej zużycie (od momentu włączenia kurka aż po jego wyłączenie).

W jaki produkt warto zainwestować?


Mimo, iż na rynku co chwilę pojawiają się nowe sprzęty o podobnym działaniu, warto inwestować w sprawdzone i dobre produkty pochodzące od najlepszych producentów. Tym bardziej, że świetnej jakości produkt – EcoSavers wskaźnik pod prysznic kosztuje zaledwie na stronie producenta 95 zł. Dodatkowo, klient otrzymuje wraz z produktem 2-letnią gwarancję oraz certyfikat zgodności. Zamawiając EcoSavers wskaźnik pod prysznic w większej ilości (np. do hoteli czy na baseny), klienci mogą liczyć na całkiem spore rabaty oraz promocje. Warto więc w takim przypadku skontaktować się z obsługą sklepu w celu uzgodnienia szczegółów zamówienia.