System prowadnic Tandem dla każdego domu

Każdy z nas chciałby odczuwać wygodę i komfort we własnym domu. Aby tak było, musimy mieć sprawnie działające sprzęty i meble. Jeśli posiadamy duży metraż, który dzielony jest przez przynajmniej kilkoro domowników, spora ilość szaf i zakamarków jest zdecydowanie wymagana. Meble drewniane wyposażone w Blum Tandem są odpowiednie dla domu lub mieszkania, w którym przebywają, zarówno dorośli, jak i dzieci.

Tandem Blum – co potrafi dobra prowadnica?

Prowadnice to niewielkie części i elementy wyposażenia mebli przesuwnych. Montowane są w drzwiczkach szaf oraz w mechanizmach szufladowych. Zazwyczaj mają szeroki zakres długości, co pozwala je dopasować do różnej wielkości szaf, komód, kredensów, itp. Wytrzymują także duże obciążenia do kilkudziesięciu kilogramów. Konstrukcja systemu prowadnic Tandem zapewnia swobodny i płynny ruch.

System Blum Tandem – największe zalety

Prowadnice Tandem Blum pozwalają na puszczenie wodzów fantazji podczas projektowania aranżacji wnętrz. Osoby urządzają lub remontujące swoją najbliższą przestrzeń nie są zmuszone do zakupienia konkretnych mebli. Mogą pozwolić sobie na oryginalność, nie przejmując się, że coś nie będzie pasowało. Prowadnice pozwalają na rozłożenie ciężaru drzwi lub części szafy tak, aby był on równomierny. Dzięki temu rozwiązaniu meble nie zużywają się i nie psują tak szybko. System prowadnic Tandem pozwala na ciche otwieranie i zamykanie.  Tandem blum możesz zobaczyć pod linkiem https://www.belmeb.pl/akcesoria-meblowe/okucia/prowadnice/tandem.html.

tandem blum

Dlaczego system prowadnic Tandem jest bezpieczny?

Zwolnione tempo ruchu jest dobrym pomysłem dla ludzi, którzy mają dzieci. Najmłodsi użytkownicy zazwyczaj są ciekawscy. Każda szafa i szuflada są dla nich potencjalnie atrakcyjnie. Młody poszukiwacz musi zajrzeć w każdy kąt. Wolno zamykające się szuflady pomogą wyeliminować ryzyko przytrzaśnięcia dziecięcych paluszków.