Cegiełki na ścianę

Cegiełki na ścianę to bardzo nowoczesny sposób dekoracji różnych wnętrz. Wiele osób wykorzystuje je do ozdoby ściany w przestrzeni kuchennej, inni w salonie a jeszcze inni w korytarzach. Można nawet takie cegiełki na ścianę spotkać w wielu kawiarniach, restauracjach i hotelach. Skąd wzięła się na nie moda? Czy warto się zdecydować na taki dekor? Odpowiedź poniżej.

Aktualne trendy

Magazyny wnętrzarskie oraz dekoratorzy nawołują do tworzenia wnętrz naturalnych, prostych i nieprzesądzający. Producenci dekoracji wy godząc naprzeciw klientom tworzą więc takie dekory, które świetnie prezentują się we wnętrzach klasycznych, naturalnych lub rustykalnych. Im prościej, minimalistycznie – tym zdecydowanie lepiej.

Jakie cegiełki na ścianę?

W sklepach budowlanych oraz w internecie można znaleźć szeroki wybór tego asortymentu. Cegiełki na ścianę dostępne są w różnorodnych rozmiarach, kolorach i wzorach min. w sklepie internetowym Home100. Najbardziej popularne i najchętniej kupowane przez klientów w ostatnim czasie są te w kolorze bieli, piaskowym oraz w brązach (przypominające wręcz starą cegłę). Takie cegiełki wbrew pozorom ocieplą wnętrze oraz nadadzą mu nowy, stylowy klimat. Dużym plusem takiego rozwiązana jest również łatwość ich montażu. Wielu klientów nie korzysta bowiem z firm budowanych do zrobienia takiej jednej ściany w tym asortymencie. Ich zamontowanie jest tak proste, ze każdy bez problemu poradzi sobie w zaledwie kilka godzin. Ponadto, cena również odgrywa tu znaczenie. Cegiełki na ścianę to jeden z najtańszych dekorów, które są obecnie na rynku. Można je kupić w sklepach już za około 30-40 zł za metr.